Korfbalclub
AGO Aalst



Powered by

Gezond
Sporten


...
8
...

weekenduitslagen 23 en 24 april

anprovost, 25 April 2016

Deurne A - AGO A : 16 - 8
Deurne B - AGO B : 7 - 5
AGO U16 - Voorwaarts B : 2 - 11
AGO U12 - ganda B : 3 - 1


weekenduitslagen 16 en 17 april

anprovost, 22 April 2016

AGO A - Appels A : 11 - 15
AGO B - Appels B: 6 - 13
AGO U16 - Ganda : 7 - 12
Bornem - AGO U14 : 7 - 8
Minerva A - AGO U12 : 2 - 15


weekenduitslagen 9 en 10 april

anprovost, 11 April 2016

KCBJ A - AGO A : 17 - 14
KCBJ B - AGO B : 6 - 4
AGO U16 - Sparta Ranst A : 4 - 4
AGO U14 - Putse B : 6 - 6
AGO U12 - Leuven B : 5 - 0 FF
Sikopi - AGO recreanten : 5-6


weekenduitslagen 2 en 3 april

anprovost, 11 April 2016

AGO U14 - Sint-Gillis-Waas : 3 - 3


trainingen op het Beukenhof

anprovost, 25 Maart 2016

Microben: woensdag 18u - 19u
U8: woensdag 18u - 19u en vrijdag 18u30 - 19u30
U10: woensdag 18u - 19u en vrijdag 18u30 - 19u30
U12: woensdag en vrijdag 18u45 - 20u
U14: woensdag 18u30 - 20u en vrijdag 19u - 20u30
U16: woensdag 19u - 20u30 en vrijdag 19u30 - 21u
Kern: woensdag en vrijdag 20u - 22u
Recreanten: woansdag 19u - 20u30


AGOs Vijfde Kwis - Uitslagen

pimi, 22 Maart 2016




weekenduitslagen 5 en 6 maart

anprovost, 10 Maart 2016

Neerlandia A - AGO A : 12 - 10
Neerlandia B - AGO B : 14 - 4
Verde - AGO U16 : 8 - 10
Loenhout - AGO U12 : 4 - 4


weekenduitslagen 27 en 28 februari

anprovost, 01 Maart 2016

Deurne A - AGO A : 13 - 13
Deurne B - AGO B: 9 - 3
KCBJ B - AGO U14 : 11 - 5
Sikopi - AGO U12 : 8 - 2


AGOs Vijfde Kwis

pimi, 23 Februari 2016




AGO A in goed gezelschap

karine, 21 Februari 2016




weekenduitslagen 20 en 21 februari

karine, 21 Februari 2016

AGO U10 -tornooi: 4 wedstrijden gewonnen, 1 verloren
AGO U10 K4: 5 wedstrijden gewonnen, 1 gelijk gespeeld, 2 verloren

AGO U12-Floriant: 6-4

AGO U14-Floriant: 6-1

AGO U16-Ganda: 5-0 FF

AGO B-Hove B: 7-4

AGO A- Hove A: 15-12

AGO recreanten- Ekerse 1-2

Rijko - AGO recreanten 4-4



weekenduitslagen 6 en 7 februari

anprovost, 10 Februari 2016

AGO A - Appels A : 12 - 15
AGO B - Appels B : 3 - 15
AGO U16 - Temse B : 10 - 9
AGO U14 - Appels B : 7 - 6
AGO U12 - Temse B : 1 - 6


...
8
...