Korfbalclub
AGO Aalst



Powered by

Gezond
Sporten


1
...

weekenduitslagen 21 en 22 april

anprovost, 23 April 2018

1/2 Finale Beker Jeugd:

Vobako - AGO U14 A : 9 - 6

Neerlandia - AGO U12 A : 2 - 4
The Blue Ghosts/Neerlandia - AGO U14 B : 4 - 5
Temse B - AGO U16 : 5 - 2
KCOV A - AGO A : 16 - 15
KCOV B - AGO B : 12 - 5


weekenduitslagen 13 - 14 en 15 april

anprovost, 16 April 2018

AGO U12 A - Rijko B : 8 - 7
AGO U12 B - Sint-Gillis-Waas : 0 - 6
Temse - AGO U14 A : 7 - 3
AGO U14 A - AKS/Luma : 4 - 13
AGO U14 B - Ganda B : 6 - 3
AGO U16 - Neerlandia : 6 - 5
AGO A - Hoevenen A : 12 - 16
AGO B - Hoevenen B : 4 - 16


7de AGO-Quiz

karine, 25 Maart 2018




Klassement zaalwedstrijden

karine, 15 Maart 2018




weekenduitslagen 10 en 11 maart

anprovost, 12 Maart 2018

AGO U12 A - Rijko A : 8 - 4
AGO U14 A - Rijko A : 9 - 10
AGO U14B - Bornem : 7 - 7
AGO U16 - KCOV : 11 - 4
AGO A - KCOV A : 14 - 10
AGO B - KCOV B : 10 - 10


TRAININGEN BEUKENHOF

anprovost, 09 Maart 2018

Vanaf 21 maart 2018:
- U12 op woensdag en vrijdag van 18u45 tot 20u
- U14 op woensdag en vrijdag van 18u45 tot 20u
- U16 op woensdag en vrijdag van 19u tot 20u
- Kern op woensdag en vrijdag van 20u tot 22u
- Recreanten op woensdag van 19u tot 20u30

Vanaf woensdag 28 maart 2018:
- U6 op woensdag van 18u tot 19u
- U8 op woensdag en vrijdag van 18u tot 19u
- U10 op woensdag van 18u tot 19u en op vrijdag van 18u30 tot 19u30

Respecteer de training van IEDERE groep!
Stoor dus ook de trainingen van de anderen niet!
Er wordt NIET gevoetbald!


weekenduitslagen 3 en 4 maart

anprovost, 05 Maart 2018

AGO U12 A - ASKC : 3 - 3
AGO U12 B - ASOC/Joki : 5 - 0
AGO U14 A - AKC/Luma : 4 - 10
AGO U14 B - Hoevenen : 3 - 2
AGO U16 - Bornem : 9 - 8
AGO A - Hoevenen A : 15 - 12
AGO B - Hoevenen B : 8 - 16


weekenduitslagen 17 en 18 februari

anprovost, 19 Februari 2018

Hoboken/Mercurius - AGO U12 A : 2 - 5
AGO U12 B - RKC : 2 - 11
RKC - AGO U12 B : 11 - 4
AGO U14 A - Boeckednberg A : 5 - 15
AGO U14 B - RKC : 6 - 5
RKC - AGO U14 b : 4 - 8
AGO U16 - Boechout/Vremde : 12 - 4
AGO A - ATBS A : 11 - 12
AGO B - ATBS B : 10 - 13


weekenduitslagen 3 en 4 februari

anprovost, 05 Februari 2018

AGO U12 A - Floriant A : 9 - 4
Ganda - AGO U12 B : 5 - 9
Temse A - AGO U14 A : 11 - 4
Rijko B - AGO U14 B : 8 - 7
Temse B - AGO U16 : 11 - 4


weekenduitslagen 27 en 28 januari

anprovost, 29 Januari 2018

Vobako A - AGO U12 A : 5 - 0 FF
Vobako A - AGO U14 A : 22 - 10
Vobako C - AGO U14 B : 15 - 8
Technico - AGO U16 : 7 - 8
Technico A - AGO A : 19 - 11
Technico B - AGO B : 7 - 8


weekenduitslagen 20 en 21 januari

anprovost, 22 Januari 2018

AGO U12 A - Rijko B : 9 - 2
AGO U12 B - Voorwaarts : 2 - 9
AGO U14 A - Kwik A : 8 - 8
AGO U14 B - Neerlandia : 2 - 15
AGO U16 - Voorwaarts B : 6 - 4
AGO A - KCBJ A : 8 - 18
AGO B - KCBJ B : 6 - 11


weekenduitslagen 13 en 14 januari

anprovost, 22 Januari 2018

Rijko A - AGO U12 A : 11 - 5
Rijko A - AGO U14 A : 10 - 7
Bornem - AGO U14 B : 12 - 9
KCOV - AGO U16 : 3 - 15
KCOV A - AGO A : 12 - 16
KCOV B - AGO B : 11 - 13


1
...